Hizmetlerimiz

LIBERTAD MEDYA Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Dijital ve Kurumsal alanlarında sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Hizmetlerimizden faydalanmak için sizleri en kısa sürede bizimle iletişime geçmeye bekliyoruz.

Dijital Hizmetlerimiz
social-media

Sosyal Medya

Günümüzün vazgeçilmez haberleşme aracı sosyal medyayı sizler için en verimli hale getirdiğimiz paketlerden birini seçmek ve hemen hizmet alabilmek için bize ulaşın.

web

Web Tasarım

İnternet ortamında  size özel bir yer ayırıyoruz. Etkili bir web sitesi sayesinde, siz de müşterileriniz için kolay ve hızlı ulaşılabilir olmak isterseniz hemen bize ulaşın.

bülten

E-Bülten

Ürünlerinizi müşterilerinize sadece bir mail ile ulaştırın. E-Bülten hizmetimiz, müşterilerinizi de sizi de etkileyecek. Siz de bu hizmetten faydalanmak için bize ulaşın.

Kurumsal Hizmetlerimiz
logo-creator-png-6-transparent

Logo Tasarımı

Sadece size özel profesyonel olarak tasarlanmış logo tasarımlarımız ile akılda kalıcı ve kurumsal bir imaj yaratmak ve bilgi almak için bize ulaşın.

business.card.holder.andreyam.ru-logo

Kartvizit Tasarımı

İletişim bilgileriniz artık etkileyici tasarımlarla buluşuyor. Kurumsal ve profesyonel olarak tasarlanmış kartvizitlerle kendiniz etkili biçimde tanıtabilmek için hemen bize ulaşın.

Catalog-512

Katalog & Menü & Broşür

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi etkileyici tasarımlarla buluşturmak ve bu hizmetimizden faydalanabilmek için en kısa zamanda bize ulaşın. 

Donanım & Yazılım Hizmetleri
unnamed (1)

CRM

CRM(Customer Relationship Manager) müşterilerinizle iletişiminizi en sağlıklı platforma taşımak ve yönetmek için hemen bize ulaşın.

bilgi-guvenligi

Bilgi Güvenliği

Bilgi güvenliğinizi sağlamak ve verilerinizi güvende tutmak için Antivirüs ve DLP çözümleri konusunda bizlerle çalışmak için bize ulaşın.

donanim-cozumleri-395x356

Donanım Sistemleri

İhtiyacınız olan donanım sistemlerini sizlere sağlayıp hızlı bir şekilde kurulumunu yapıyoruz. Donanım hizmetimizden faydalanmak ve bilgi almak için bize ulaşın.

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ?

Dijital medyanın sonsuz imkanı ve sanatın sınırsız ihtişamını bir araya getirip eşsiz birer görsel şölen ortaya çıkartmaktayız. Bizlerle çalışmaya başladığınızda sizlerde görsel şöleni görecek ve müşterilerinize göstereceksiniz. Bizim sanatımız işimiz.